Guma do zamszu i nubuku SAPHIR BDC Suede Gommadin

Spis treści

Guma do zamszu i nubuku SAPHIR BDC Suede Gommadin

SAPHIR BDC Suede Gommadin to wysokiej jakości guma, która jest niezbędnym narzędziem dla tych, którzy chcą zachować wygląd swoich zamszowych i nubukowych butów, odzieży i akcesoriów.

Przeznaczenie gumy do zamszu i nubuku SAPHIR BDC

Specjalny środek czyszczący Gomma do skór szorstkich służy do miejscowego czyszczenia skóry zamszowej i nubukowej z plamami, śladami zawilgocenia, intensywnego brudu, a nawet zaschniętej gumy do żucia. Gomma spełnia niezwykle ważne zadanie, gdyż skutecznie przywraca skórze pierwotny i oryginalny wygląd. Gumę należy zastosować poprzez delikatne przecieranie obszarów, w których występują największe zabrudzenia. Gumki do zamszu i nubuku są mocno ścierne, dlatego też należy z nich korzystać z ostrożnością. Jeżeli guma nie jest w stanie doczyścić plam, wtedy jedynym rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego odplamiacza do skór szorstkich np. Saphir Omnidaim

Przed użyciem gumki, jak zawsze, przetestuj ją na małym, niewidocznym fragmencie skóry, sprawdzając, jak wpłynie na kolor i fakturę czyszczonej powierzchni.

Po wyczyszczeniu największych zabrudzeń za pomocą SAPHIR BDC Suede Gommadin, wyczyść całą powierzchnię obuwia klasyczną szczotką do zamszu i nubuku.

Artykuł Guma do zamszu i nubuku SAPHIR BDC Suede Gommadin pochodzi z serwisu Lagarro.

Zgłoszenie

Wypełnij poniższy formularz i wyślij Swoje zgłoszenie.

Informacje kontaktowe
Treść zgłoszenia
Dodaj zdjęcia - minimum 2

Po wysłaniu formularza poczekaj aż wyślą się dokumenty,  powyżej pojawi się potwierdzenie, a kopię otrzymasz na maila.

Zgłoszenie

Wypełnij poniższy formularz i wyślij Swoje zgłoszenie.

Informacje kontaktowe
Wybierz sprawę
Treść zgłoszenia

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Wyślij zgłoszenie do 15 października.
Koszt opinii

150

100 zł