Nowa odsłona w wersji video bloga.

NOWE WPISY W FORMIE VIDEO BLOGA NA YOUTUBE

Witam wszystkich serdecznie, dotychczasowe wpisy na blogu miały za zadanie pokazać Wam, moim czytelnikom na czym polega niezgodność towaru z umową, jak i co stanowi wadę butów. Postanowiłem stworzyć kanał na platformie YouTube. Na kanale będę regularnie zamieszczał filmy z oceny otrzymanych od Was butów. Na tą chwilę możecie liczyć na jeden film w tygodniu, ale pewnie pojawi się ich więcej. Od dzisiaj wpisy na blogu przybiorą nieco inną formę. Poza wstępnym opisem sprawy będę zamieszczał linki do filmów na moim kanale na YouTube. Podczas nagrywania mogę wypowiedzieć się swobodniej w sprawie otrzymanych reklamacji i powstałych w nich uszkodzeń. Nie ukrywam, że dużo łatwiej i przyjemniej jest mi się wygadać, niż wypisać. Filmy kręcę „na żywo”, tzn. nie przygotowuję tego co i jak mam powiedzieć. Oględziny są dokonywane i nagrywane od razu po wyjęciu butów z paczki, dlatego też filmy wychodzą bardzo naturalnie.

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA MOJEGO KANAŁU

Wkładam bardzo dużo energii w nagranie i montaż filmów, ale dopiero się uczę. Dlatego też liczę na waszą wyrozumiałość. Jednak najtrudniejszym jest nie montaż i samo nagranie filmu. Najwięcej problemu sprawiło mi obycie się z kamerą, ogarnięcie stresu i odpowiednie skupienie się nad tym, co mówię i jak mówię. Bardzo zależy mi na tym, żeby publikowane filmy stanowiły dla Was wartość dodaną. Żebyście sami mogli rozsądnie ocenić, czy sprzedawca chce uniknąć odpowiedzialności, czy jednak ocena sprzedawcy jest rzetelna i merytoryczna. Poniżej link do kanału:

Kanał YouTube Karol Pesta

ZOBACZ PIERWSZY ODCINEK

Pierwszy odcinek w całości poświęciłem tylko jednej parze obuwia, są to buty piłkarskie o podeszwie typu FG. Bardzo drogie buty marki adidas, których wykonanie w tym przypadku pozostawiło wiele do życzenia. Jestem w szoku odpowiedzi, jaką otrzymała klientka w sprawie swojej reklamacji. Pracownik działu „jakości” producenta, który powołuje się na gwarancję, której producent w ogóle nie udziela? Dlaczego taki pracownik nie wie, że producent nie wydaje kart gwarancyjnych do sprzedawanych produktów. Ciągłe zrzucanie winy na hasło „uszkodzenie mechaniczne„. Pokazuje to bardzo niski poziom kwalifikacji osób, które dokonują oceny składanych przez Was reklamacji. Wrzucenie wszystkich uszkodzeń do jednego worka to częsta praktyka osób, które nie mają dostatecznej wiedzy o tym, jakie mechanizmy doprowadzają do powstałych uszkodzeń. Dlatego też nie potrafią w sposób rzeczowy, merytoryczny odnieść się do wszystkich okoliczności i określonego stanu faktycznego, który występuje w danych butach.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Jeżeli czujesz się zbyty przez sprzedawcę, który zrobił wszystko żeby odrzucić Twoją reklamację. To zapraszam do kontaktu. Wyślij mi zapytanie zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami w wysokiej jakości. Na podstawie zdjęć dokonam wstępnej oceny powstałych uszkodzeń. Pamiętaj również o zostawieniu numeru telefonu. Bardzo często w odpowiedzi na zgłoszenie dzwonię po to, żeby dokładnie ocenić stan faktyczny danej sprawy. Jest to bardzo ważne, żeby dokonać dokładnej i rzetelnej oceny uszkodzeń, na podstawie której wykonuję opinię rzeczoznawczą.