Zapadnięte poduszki AirMax 270

Reklamacja Nike

Opis klienta: pękanie skórzanych elementów

Poznań

Zapraszam na mojego Facebooka.

Obuwie w dobrym stanie , czyste, zadbane, higieniczne. Bez śladów nieprawidłowej konserwacji. Wierzchy bez istotnych śladów działania czynnika zewnętrznego tj. otarć, obić, nacięć itp. W obydwu półparach powstały rozszczelnienia poduszek amortyzujących systemu powietrznego Air. Ciekawy przykład reklamacji Nike.

Ocena biegłego rzeczoznawcy obuwia

w przedmiotowej parze ujawniła się istotna wada technologiczna polegająca na nietrwałym i nieskutecznym połączeniu elementów spodu w ten sposób, że z poduszki powietrznej, której celem jest amortyzacja siły fizycznej wynikającej z przemieszczania się, doszło do jej rozszczelnienia. W zakresie powstałych uszkodzeń brak jest takich śladów, które mogłyby wskazywać na to, że do powstałego uszkodzenia przyczynił się użytkownik lub, że uszkodzenia powstały w sposób incydentalny. Wada powtarzalna, wielokrotnie przeze mnie oceniana.

Jeżeli masz wątpliwości, czy Twoja reklamacja została słusznie odrzucona, nie wiesz jak napisać odwołanie od reklamacji to zapraszam do kontaktu. Uszkodzenie mechaniczne? Z tym też możemy sobie poradzić

reklamacja nike, odrzucona reklamacja nike air max 270
reklamacja nike, odrzucona reklamacja nike air max 270