Odrzucona reklamacja – nic straconego

Spis treści

Odrzucona reklamacja – nic straconego

Znasz to? Stara historia… psują się buty, z uśmiechem na twarzy zanosisz je do sprzedawcy i składasz reklamację. 

Sprzedawca oczywiście ją odrzuca i robi wszystko żeby Cię zniechęcić. Do tego jeszcze przedstawia opinię niby rzeczoznawcy, która jest pozbawiona logiki…

Wiesz czemu tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – im więcej osób zniechęci sprzedawca, tym więcej pieniędzy zatrzyma w kieszeni.

A konsument co? No pewnie! Kupi następne buty, przecież Ciebie na to stać. 

Nic dziwnego, że wracasz do domu, patrzysz na te buty i pozostaje dziwny niesmak.

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ NIEUCZCIWYM SPRZEDAWCOM.

Reklamacje to zarazem kosztowny proces, ale i ogromny biznes dla sprzedawców. Lekceważenie przepisów o reklamacji, o rękojmi to w Polsce ciągle częsta praktyka. Recepta jest prosta, znaleźć taniego pracownika, wysłać go na 20 godzinny kurs za 1 500zł i sprawa załatwiona. Teraz sprzedawca ma swojego człowieka na linii frontu, specjalistę ds. reklamacji. Misja? Odrzucamy! Powód? Uszkodzenie mechaniczne! Wina? Konsumenta! Dlaczego? Bo kupił u nas buty…

CIĄGLE MASZ WYBÓR

Oczywiście, możesz wyrzucić buty i o nich zapomnieć. Jutro przecież kupisz drugie i historia zacznie się od nowa… Ale pamiętaj, masz WYBÓR! Możesz jeszcze zawalczyć o swoje, przecież nie może być tak, że sprzedawca jest sędzią we własnej sprawie.

MOGĘ CI POMÓC

Wyślij zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zgłoszenie jest BEZPŁATNE, a ja Ci powiem, czy trafiłeś na uczciwego sprzedawcę. Możesz również liczyć na kompleksowe wsparcie, odpowiem na każde zadane pytanie i pokieruję w dobrą stronę. Przecież cel mamy jeden, wygrać reklamację!

 Zobacz w jaki sposób rozprawiam się z nieuczciwym sprzedawcą. Zapraszam do obejrzenia filmu.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI

Alternatywne formy zgłoszenia.

biegly.obuwie@gmail.com

  • Dowolna forma zgłoszenia
  • Bardzo proszę o pozostawienie numeru telefonu

platforma WeTransfer

Przeczytaj o mnie


Nazywam się Karol Pesta. Jestem niezależnym rzeczoznawcą obuwniczym, zostałem wpisany na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w Elblągu w dziedzinie obuwnictwo.

Od wielu lat zajmuję się oceną rzeczoznawczą butów. Moje opinie są oparte o wnikliwą analizę obuwia i powstałych w nich uszkodzeń.

Sporządzane przeze mnie oceny rzeczoznawcze są szczególnie ważne dla konsumentów ponieważ wzmacniają ich stanowisko w sprawie. Opinia, która wyczerpuje temat co do jego istoty i jest napisana przystępnym językiem znacznie ułatwi kontakt z Rzecznikiem Praw Konsumenta, Inspekcją Handlową oraz stanowi dowód z dokumentu prywatnego, który znacząco wzmacnia stanowisko strony.

Zgłoszenie

Wypełnij poniższy formularz i wyślij Swoje zgłoszenie.

Informacje kontaktowe
Treść zgłoszenia
Dodaj zdjęcia - minimum 2

Po wysłaniu formularza poczekaj aż wyślą się dokumenty,  powyżej pojawi się potwierdzenie, a kopię otrzymasz na maila.

Zgłoszenie

Wypełnij poniższy formularz i wyślij Swoje zgłoszenie.

Informacje kontaktowe
Wybierz sprawę
Treść zgłoszenia